Almanya meme dikleştirme ameliyatı

Almanya’nın Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfut, Düsseldorf, Dortmunt, Essen, Bremen, Dresden, Leipzig, Hannover, Nuremberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Mannheim, Bielefeld ve diğer tüm kentlerinden birçok kişi meme dikleştirme ameliyatı için Türkiye’de İstanbul ve İzmir’e gelmektedir. Eğer siz de göğüslerinizde ki sarkmalardan şikayetçi iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaramız 0532 449 69 76

Almanya ve Türkiye’de meme dikleştirme ameliyatını Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Urgu deneyimli ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Zamanın etkisi ile vücudumuzun her bölgesinde olduğu gibi göğüs bölgesinde de deformasyonlar ve sarkmalar oluşabiliyor. Özellikle kadınlarda doğum sonrası emzirme dönemi de tamamlandıktan sonra çokça yaşanan bir sorun haline geliyor. Bu aşamada da devreye meme dikleştirme ameliyatı giriyor. Büyük bir çoğunluğun sahip olduğu genel geçer düşünce bu ameliyatların zor olduğu ve sonrasında sıkıntılar yaşandığı yönündedir. Ancak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Urgu bu konudaki yanılgıları gidermek ve güvenli bir estetik operasyon olduğunu aktardı.

Meme dikleştirme ameliyatı nasıl gerçekleşir?

Meme dikleştirme ameliyatı genellikle kilo alıp verme , doğum ve yaşlanma nedeniyle karşılaşılan problemleri gidermek için uygulanan bir operasyondur. Bu ameliyatta amaç meme sarkıklığını gidermektir. Ameliyat öncesi yapılan tetkiklerde eğer meme hacminin yetersiz olduğu saptanıyor ise meme dikleştirme ile meme protezi işlemi de birlikte yapılmaktadır. Eğer meme hacmi fazla ise meme küçültme işleminin ardından dikleştirme işlemi gerçekleştirilir. Yapılacak işleme göre ameliyat süresi değişkenlik gösterir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası hastanın sosyal hayatına dönme süresi maksimum 1 haftadır. Ameliyat sonrası göğüs bölgesinde aşırı gelen şişlikler gözlemlenebilir ancak bu normal bir süreçtir. Ameliyatı takip eden 1 ay içerisinde normale dönecektir. Ameliyat sonrası iyileşme dönemi sonrası ağır yük kaldırılmamalı ve göğüs çalıştıran spor aktivitelerinden uzak durulmalıdır.

Meme dikleştirme ameliyatı fiyatları 2019

Meme dikleştirme ameliyatında meme hacmine göre yapılacak işlem belirlendiği için fiyat aralığı değişiklik göstermektedir. Bunun için bir ön muayene yapılması gerekmektedir. Almanya’nın Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfut, Düsseldorf, Dortmunt, Essen, Bremen, Dresden, Leipzig, Hannover, Nuremberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Mannheim, Bielefeld ve diğer tüm şehirlerinden, Türkiye’nin tüm illerinden Meme dikleştirme ameliyatı için Anadolu Cerrahi’ye başvurabilirsiniz. Meme dikleştirme ameliyatı yaptırmak ve detaylı bilgi edinmek için 0 532 449 69 76 numaralı telefondan Anadolu Cerrahi iletişim merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir