Almanya yüz germe ameliyatı

Almanya’nın Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfut, Düsseldorf, Dortmunt, Essen, Bremen, Dresden, Leipzig, Hannover, Nuremberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Mannheim, Bielefeld ve diğer tüm şehirlerinden yüz germe ameliyatı için Türkiye’ye İstanbul ve İzmir illerine geliyorlar. Sizler de eğer yüz germe ameliyatı ya da diğer estetik operasyonları yaptırmayı düşünüyorsanız 0 532 449 69 76 numaralı telefondan Anadolu Cerrahi iletişim merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Estetik bir görünüm her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Özellikle yüz bölgesi en çok dikkat çeken yerler arasındadır. Bu bölge aynı zamanda deformasyona en fazla açık alanlardandır. Zamanın ve yaşam biçiminin de etkisi ile yüzde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelebiliyor. Bu durumlarda estetik müdahale gerekebilir. Bu aşamada devreye giren yüz germe operasyonları hakkında Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Urgu merak edilenleri anlattı.

35 yaş sonrası, yer çekiminin etkisi ve cildin elastikiyetini kaybetmeye başlaması ile yüzde kırışıklık ve sarkmaların oluştuğunu belirten
Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Urgu, “Bu ameliyat, kulak önünden başlayarak kulak memesi altından arkaya dönen ve yukarı kıvrılarak saçlı deri içinde ilerleyip sonlanan bir kesiyle çalışılarak bollaşmış yüz ve boyun derisinin gerilmesi sağlayarak gerçekleştirmektedir. Bunun yanında destekleyici dolgu uygulamaları da uygulanması halinde daha sağlıklı bir sonuç elde edilebilir” şeklinde konuştu.

Operasyon ortalama 2 saat sürmekle birlikte genel anestezi altında yapıldığını vurgulayan Op. Dr. Urgu, ” Ameliyattan sonra ödem oluşumunu azaltmak için bir süre yüz korsesi kullanılması gereklidir. Hasta gündelik yaşamına ise maksimum 10 gün içinde dönebilir” ifadeleri kullandı.

Yüz germe ameliyatı öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Ameliyat öncesi eğer kullanılıyorsa kan sulandırıcı etkisi olan ilaçların doktora danışarak bir hafta önce kullanımın kesilmesi gereklidir. Ayrıca çok fazla bilinmese de eğer Omega-3 takviyesi alınıyorsa kan sulandırıcı etkisi olduğu için bırakılması gereklidir.

Yüz germe ameliyatı fiyatları nedir?

Her bireyin farklı cilt yapısı olduğundan kırışıklık ve sarkma gibi deformasyonların boyutu ve yapılacak işlem farklılık gösterir. Bu nedenle estetik uzmanı tarafından yapılacak ön muayene sonrası ücretlendirme yapılmaktadır.
Almanya’nın Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfut, Düsseldorf, Dortmunt, Essen, Bremen, Dresden, Leipzig, Hannover, Nuremberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Mannheim, Bielefeld ve diğer tüm şehirlerinden yüz germe ameliyatı hakkında detaylı bilgi almak için +90532 449 69 76 numaradan Anadolu Cerrahi iletişim merkezine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir